Lehet, hogy még csak most tervezgeted, de az is lehet, hogy már rég túl vagy az esküvőn. Ám a mesés hercegnői ceremóniákról senki sem szeret lemaradni, pláne nem a svéd királyi hercegnő, Bernadotte Magdolna frigyéről!
A királyi esküvők száma egyre csak gyarapszik, hiszen a svéd királyi család hercegnője, Magdolna is elkelt. A szerencsés nem más, mint a neves üzletember, Christopher O’Neill, akivel 2013. június 8-án keltek egybe.
Az esküvői igazán nagyszabású volt, hiszen kereken 500 vendég szerepelt a meghívottak listáján, ráadásul még a svéd televízió is közvetítette az eseményt. Helyszínként nem mást, mint a stockholmi királyi palota kápolnáját választották.

Magdolna hercegnő menyasszonyi ruhája egy Chantilly csipkével díszített Valentino ruha volt, uszálya pedig nem kevesebb, mint 4 méter hosszú volt. A ruhaköltemény rakott organzából, elefántcsontszínű csipkedíszítéssel készült, épp úgy, ahogyan a fátyol. A hercegnő tiarája volt a „valami régi”, ez amolyan családi örökség. A menyasszonyi csokor pedig egy roppant letisztult alkotás volt, fehér rózsából, liliomból és mirtuszból készült.
A dekorációról se feledkezzünk meg, melyen 50 virágkötő dolgozott, hangulata pedig nagyon hasonlított a nyári rétek atmoszférájára. Világoszöld, fehér és rózsaszín színek domináltak a leginkább.
Természetesen Magdolna hercegnének is volt jegyes fotózása, de ha ez sem győzött meg, akkor íme, még pár indok, hogy miért is érdemes jegyes fotókat készítettni. Ide kattintva elérheted!
Te is hercegnői módra szeretnél házasodni? Íme 3 Tipp:
• Rendelj hintót a tökéletes belépőtökhöz!
• Pazar helyszín nem csak külföldön van, itthon is számos mesés templom közül válogathatsz!
• Az esküvő méltó befejezése a vacsora, irány egy kastélyszálló a tökéletes helyszínért!