Galia Lahav legújabb kollekciójának igazán sejtelmes neve a „Viktoriánus Affinitás” lett. Jól gondolható, hogy a ruhák egytől-egyig gyönyörűek, amelyek az angliai viktoriánus kort és a francia romantikát ölelik fel.
Az orosz tervezőnő ismételten zseniálisat alkotott. A királyi menyasszonyi ruhák után újabb kollekcióra adta fejét, amit mi kicsit se bánunk! A Victorian Affinity, azaz viktoriánus affinitás nevezetű ruhakölteményeit nem másnak ajánlja, mint a híres dizájnernek, Jeanne Margaine Lacroix-nak, aki hozzá mert nyúlni a viktorináus stílushoz, és aki Galia véleménye szerint, megváltoztatta gondolkodásunkat a nőiességről.
Finoman texturált csipkékben, mély színű hátterekben és gondos figyelemben lehet valamennyi menyasszonynak részese a képeket elnézegetve. A ruhákon feltűnnek a viktoriánus kor legjellemzőbb motívumai és szabásvonalai, mint például a magas gallérok, köpenyek és ujjak. Természetesen valamennyi ruhát úgy alakította Galia, hogy az előbb említett köpenyeket és ujjakat könnyedén levehessék a menyasszonyok a ruhákról. Ebben a kollekcióban nagy hangsúlyt fektetett a volumenek játékára, a különböző sziluettek megformálására.
A színpaletta roppant széles skálán mozog, hiszen a porcelán elefántcsonttól, a poros ezüstön és mosott rózsaszínen át, még a krémes árnyalatokat is meg lehet találni.

Ms. Genesis fantázianévre hallgató menyasszonyi ruháját drámai hatás, nagy volumenű, többszínű tüllel díszített szoknya jellemzi. A vintage, kézzel készített mellény és a vállat díszítő gyöngyházfésű, glitteres szegély valódi kuriózum a szemnek.

Thelma egy igazi viktoriánus menyasszonyi ruha, melyet maga Viktóri királyné ihletett. A ruhán látható kivágások kiemelik viselőjének a vonalait, selyemtüll ujjai és a vállakat kiemelő szabása igazán romantikus hatást keltenek.

V-nyakkivágású, testre feszülő bársonyos hableányruha a Velvet, melyet a csípőnél egy hatalmas masni ölel körül. Színe olyan mint az antik gyöngyé, esése teljesen természetes.

Három dimenziós csipkével ellátott felsőrész, viktoriánus korabeli ujjak és nyitott hátrész, melyet egy csodás fűző köt össze. A Lia modellje szintén mély dekoltázzsal rendelkezik, ezért csak bevállalós, modern menyasszonyoknak ajánljuk!

Csillogó, ezüst tüllkabát, magas nyakrésszel és hatalmas ujjrésszel. Mindezt tudja a Sterling, amitől minden áll leesik!
Még több ruhára vagy kíváncsi a kollekcióból? Csak tekerj lejjebb!







