Az egri Imola Hotel Platán felnőttbarát szállodaként egyedülálló nyugodt környezetet biztosít a kikapcsolódáshoz, akár kettesben, akár baráti társasággal érkeztek. Ha szeretnétek az esküvőszervezés és a nagy nap fáradalmait is békés közegben, modern szolgáltatások között kipihenni, miközben ínycsiklandó borokat és ételeket kóstoltok, válasszátok a nagyszerű Imola Hotel Platánt, és tapasztaljátok meg, milyen egy nászút Egerben!
Magyarország első felnőttbarát szállodájában minden a tizenhat éven felüli vendégek kényelméről szól. A kikapcsolódásban különleges és személyes figyelemmel, háborítatlan környezettel, kényelmes szobákkal és minden igényt kielégítő wellness-részleggel kísérnek benneteket, hogy az itt tartózkodásotok valóban pihentető és megismételhetetlen legyen.

Mini nászút Egerben, az Imola Hotel Platánban
A hotel 29 prémium, 3 junior és 19 darab de luxe lakosztállyal rendelkezik, mindegyik panorámás erkéllyel a keleti oldalon az Eged-hegyre, illetve a nyugati oldalon az Egri Termál Fürdő több száz éves platánfáira. A szobák TV-vel, ingyenes Wi-Fi-vel, minbárral és széffel felszereltek. A szálloda a környezettudatos üzemeltetési technológiáinak kialakításával épült meg, így a szobák a legfejlettebb fali hűtési és fűtési rendszerrel rendelkeznek.

A szobák a finom és modern eleganciát képviselik, amiben a letisztult belső terek és az egyedi formatervezésű bútorok kapják a főszerepet.
Feltöltő kikapcsolódásotokról nem csak az ízléses, jól felszerelt szobák gondoskodnak, hanem a Platán Étterem fogásai és nagy műgonddal összeválogatott borszortimentje is. Kanyó Ákos Chef filozófiája, hogy a régies, elfeledett ízeket modern köntösbe öltöztetve gondolja újra, így a tányérokba olyan ínyencségek is kerülnek, mint a göngyölt csirkecomb zöldborsós rizottóval, mangalica tarja vagy szilvásváradi pisztráng. Azért, hogy a fogásokkal minden esetben harmonizáló borok kerüljenek felszolgálásra, Birliba Tamás head sommelier felel.

Wellness-részleg a testnek és a léleknek
A Imola Hotel Platán közel 400 nm2-en kínál relaxáló pihenést vendégeinek. A Platán Spa részeként igénybe vehetitek az élménymedence lehetőségeit, valamint a beltéri és kültéri gyógyvizes medencéket. A gyógymedencék kínálatában található Radonos ülő gyógymedence, Sófürdő, Kénes kültéri gyógymedence. Ezen felül szaunavilág, Kneipp-taposómedence, pezsgőfürdő, Solar Beach, különféle masszázsok, valamint szépségkezelések állnak a rendelkezésetekre.

Látnivalók a környéken
Ha már a szálloda minden ajánlatát kiaknáztátok, tegyetek egy frissítő sétát Eger történelmi belvárosában! Az Egri Vár tíz perc, a Minaret tizenötperc sétára, míg a festői Szépasszonyvölgy a méltán híres pincesorával könnyedén elérhető kerékpárral, vagy egy kicsit hosszabb séta útján gyalogszerrel.

AZ IMOLA HOTEL PLATÁNRÓL MONDTÁK
„Sok helyen jártunk már, de ez a legtisztább hotel, amiben valaha megszálltunk. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness rész (szaunák, gőzfürdő, medencék) is nagyon jó. Az ételek finomak, a reggeli és a vacsora is nagyon rendben volt. A vacsoránál étlapról lehet választani, bármit kértünk minden nagyon különlegesen volt elkészítve. Ha Egerbe megyünk biztos, hogy itt fogunk megszállni.” – Balázs
„A magyar szállodák közül kiemelkedően magas színvonalú, végtelenül kellemes atmoszférájú hotel. Profi a foglalási rendszer – még a fürdőköntös méreteket is előre meg lehet adni, az étel allergiákat is jelezni lehet előre és komolyan figyelnek is rá az étteremben!
Megyünk máskor is!” – Anna
„A teljes kikapcsolódás és pihenés miatt választottam ezt a felnőttbarát szállodát. 5 éjszakát töltöttem a hotelben, és számomra teljes mértékben azt nyújtotta, amit szerettem volna. Csend és nyugalom, kényelmes szoba, tisztaság, kedves személyzet, finom ételek, pár percre a vártól és a Dobó tértől. A wellness részleg az eddigi legjobb, amit hotelekben tapasztaltam, és szintén nagyon tiszta. Meg kell említenem a kiváló masszőröket, akik teljessé tették a feltöltődést. Amint újra lehetőségem lesz, megint ellátogatok hozzájuk.” – Tímea

A helyszín távolsága Budapesttől
132 km
Életkori korlátozás
16+
Férőhelyek száma
102
Saját étterem
van
Teljes ellátás vagy Félpanziós ellátás vagy Csak reggeli
félpanziós ellátás (büféasztalos reggeli, 3 fogásos gourmet vacsora)
Menü speciális étkezési igény szerint
elérhető
Bekészítés (üdvözlő ital, snackek, gyümölcs, stb.)
ásványvíz bekészítés a csomagban
Wellness-szolgáltatás
szaunavilág, medencék használata, masszázs kezelések
Légkondicionált
igen, fal hűtés és fűtés
Állatbarát
nem
Kerékpárbérlés, programszervezés
elérhető
Parkolás
elérhető tér, fedett mélygarázsban
Akadálymentesítés
igen
Bejelentkezés
14:00-tól
Kijelentkezés
10:00-ig
Minimum foglalható éjszakák száma
1
Árkategória
exkluzív
Fizetési lehetőség
készpénz, bankkártya, SZÉP kártya
SZÉP-kártya elfogadóhely
Igen
Helyszín kapcsolattartójaa
Somogyi-Lovasi Gabriella
Helyszín elérhetősége
Foglalás

Útmutató az Imola Hotel Platán nászutas helyszínéhez:
Imola Hotel Platán
3300 Eger, Csákány u. 7.
www.imolaplatan.hu/
www.facebook.com/ImolaHotelPlatan
www.instagram.com/imolaplatan/
recepcio@imolaplatan.hu
+36 513 888
Ahogy a nászút, úgy az esküvői videó is örök emlék marad. Bízd az elkészítését olyan profi csapatra, mint a Plus Film!